• חדש
מצלמת הדמיה תרמית אינפרא אדום ברזולוציה גבוהה יותר 320 על 240. דגם הטי-19 עם שיפור 300,000 פיקסלים, חד 3.2 בצבע תצוגת מסך, סוללה כלול.

מצלמת הדמיה תרמית אינפרא אדום ברזולוציה גבוהה יותר 320 על 240. דגם הטי-19 עם שיפור 300,000 פיקסלים, חד 3.2 בצבע תצוגת מסך, סוללה כלול.

דירוגי הקונים:
ILS 545.66

כמות
בחנות.

קל משקל עם סוללה נטענת עבור 2 עד 3 שעות של זמן עבודה רציף בטעינה אחת. 100% כסף בחזרה להבטיח מבטיח זה יהפוך במהירות האהוב עליך ללא סיכון הרכישה. קל לשימוש ללא עקומת למידה.5 מעלות צלזיוס. מצלמה תרמית היא מצלמה מיוחדת המצוידת בחיישנים שיכולים לזהות אנרגיה תרמית ולהפוך אותה לאור גלוי. יש לו מגוון רחב של יישומים בתעשיות הצבאיות והאזרחיות ומציג מאפיינים מהירים ללא מגע. מהרו וקנו עכשיו בזמן שיש לנו את הדגם החדש והפופולרי הזה באספקה בשפע. פתח את מכסה הסוללה כדי להחליף את הסוללה. זהו ההדמיה התרמית האינפרא אדום האיכותית המקצועית המשמשת לבדיקות ביתיות, כיבוי אש, חקלאות, ייצור אלקטרוניקה, לימוד תנועה, ארכיאולוגיה וכל עסק, תחביב או מדע אחר בו נדרשות קריאות טמפרטורה מדויקות עד 2. פשוט לדחוף כפתור פעולה מאפשר לך להתחיל להשתמש באופן מיידי כדי לקבל מדידות טובות יותר ומדויק יותר מידע והדמיה.קל יותר לקרוא פרטים ודיוק גדולים יותר עם רזולוציה משופרת של 320 על 240. זה עושה בסדר יום הולדת מתנה, חג הווה, או יום נישואים מתנה. 19 מספק חמישה סוגים של לוח צבעים : . בונוס 3 ג ' יגה-בייט כרטיס זיכרון מובנה כלול לאחסון נוח. בחר מתוך קשת, ברזל אדום, צבע קר, שחור ולבן, או לבן ושחור. עסקים רבים קונים כמה כדי לצייד באופן מלא את העובדים והמחלקות שלהם. חום לבן וחום שחור. אתה יכול לקנות סוללות כדי להחליף אותם. מהי מצלמה תרמית?.

אודות המוצר

מבצעים דומים

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.