• חדש
Bryton Rider 420E אופניים GPS/מחשב אופניים לרכיבה על אופניים. חיי סוללה ארוכים של 35 שעות, מסלול פירורי לחם עם תור פונה עוקב אחר המסלול.

Bryton Rider 420E אופניים GPS/מחשב אופניים לרכיבה על אופניים. חיי סוללה ארוכים של 35 שעות, מסלול פירורי לחם עם תור פונה עוקב אחר המסלול.

דירוגי הקונים:
ILS 139.95

כמות
בחנות.

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבונך באמצעות האפליקציה Active Bryton, ייבא את המסלולים שלך והעלה אותם ישירות לרוכב 420 שלך! מעולם לא היה קל יותר לעקוב אחר המסלולים המותאמים אישית שלך תוך כדי רכיבה עם הרוכב 420 שלך!. במצב עקוב אחר מסלול, הרוכב 420 מציג שמות דרכים, מרחק (ל- POI הבא/שיא או יעד) וכיוונים. תאימות חיישן Heartrate, מהירות וקאדנס. התאם אישית נתוני POI / PEAR עבור כל רצועה וצפה בנתונים אלה בזמן הרכיבה. תומך בנתיבי GPX / FIF של מסיבה שלישית וסינכרון מסלול מסטרבה / קומוט / Ridewith GPs. בעזרת תכונת סנכרון Auto, ברגע שהרכיבות שלך מסונכרנות עם Bryton Active, ניתן להעלותם ישירות לאתרי המסיבה השלישית הללו באופן אוטומטי וללא טרחה!. תומך בדוושות מד כוח ומד כוח עם כיול. עם 5 מערכות לוויין הנתמכות (GNSS מלאות), זה יכול להקליט את הרכיבה שלך במדויק. ו תאימות חלק שלישית. תכנן נתיבים ב- Bryton Active, הצג תוצאות אימון ושנה הגדרות מכשירים / דפי נתונים. עקוב אחר עקוב אחר מסלול עם ניווט פנייה ומידע POI/PEAR. בנוסף, באמצעות האפליקציה Active Bryton, אתה יכול להעלות את הרכיבות שהושלמו ישירות לאתרי צד שלישי, כגון Strava, Realive, Training Peaks ו- Selfloops.

אודות המוצר

מבצעים דומים

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.