• חדש
לוקאו עומד שולחן ממיר עומד צג מעמד שולחן ממיר משכים עבור צג מתכוונן הי

לוקאו עומד שולחן ממיר עומד צג מעמד שולחן ממיר משכים עבור צג מתכוונן הי

דירוגי הקונים:
ILS 896.56

כמות
בחנות.

מבנה מוצק, הביצוע טוב ועמיד חומרים. קטן, אופנתי ומעשי. זה צד שולחן הוא נשלף ומתכווננת לנוחות. מותר לך להתאים את הגובה, לענות על צרכי השונים שלך. את צד שולחן הוא טוב לבית ולמשרד חדר. מבנה מוצק, הביצוע טוב ועמיד חומרים. קטן, אופנתי ומעשי. זה צד שולחן הוא נשלף ומתכווננת לנוחות. מותר לך להתאים את הגובה, לענות על צרכי השונים שלך. את צד שולחן הוא טוב לבית ולמשרד חדר. מבנה מוצק, הביצוע טוב ועמיד חומרים.קטן, אופנתי ומעשי.זה צד שולחן הוא נשלף ומתכווננת לנוחות. מותר לך להתאים את הגובה, לענות על צרכי השונים שלך.את צד שולחן הוא טוב לבית ולמשרד חדר.מפרט : חומר : עמ '2 15 מ" מ סיבית ופלדה מידות : (31.5 על 15.75 על 27.16-38.58)" / (80 על 40 על 69-98) ס "מ (ליטר על 6 ק" ג)משקל : 11 ק "ג / 6 ק" ג תכולת חבילה : 1 על שולחן צד נשלף הערות : 1. רק למכור מוצרים עיקריים, לא מוצרים אחרים.2. מאז מדידה ידנית נדרש, נא להשאיר רווח של 1-3 סנטימטר.3. בשל הבדלי מסך, הצבע עשוי להיות מעט שונה מהצבע הצפוי שלך, בבקשה לאפשר.להזכיר : לאחר שקבל את אריזה, אנא בדוק את אריזה והמוצר בזהירות. אם הפריט שהתקבל פגום או יש שאלות, אנא פנה אלינו באמצעות דואר אלקטרוני כדי לפתור את הבעיה. אנחנו נשיב בהקדם האפשרי ולעשות כמיטב יכולתנו כדי לפגוש שלך.

אודות המוצר

Material:
P2 15MM Chipboard & Steel
Dimensions:
(31.5 x 15.75 x 27.16-38.58) / (80 x 40 x 69-98) cm (L x W x H)
Weight:
11 lbs / 6 kg
Package Contents:
1 x Removable Side Table:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your. :

מבצעים דומים

ארון קיר טלוויזיה פינתי מנירוסטה לרוב הטלוויזיות המעוקלות השטוחות בגודל 32-65 אינץ', משכים קיר טלוויזיה עומד עד 35 ק ג גובה הטיה מתכוונן,

ILS 23.99

טלוויזיה קיר הר עושה צפייה יותר גמיש : כדי להפחית את הנטייה בוהק, רק ייצור שלך טלוויזיה ניסיון כדי למצוא א

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.