• חדש
SDGH 10 יחידות דלת צירים עתיקות ארון ארונות תכשיטים קופסת עץ קופסת DIY לקשט מחברי ריהוט ציר עם ברגים

SDGH 10 יחידות דלת צירים עתיקות ארון ארונות תכשיטים קופסת עץ קופסת DIY לקשט מחברי ריהוט ציר עם ברגים

דירוגי הקונים:
ILS 211.58

כמות
בחנות.

משמש כהתאמה בגיטרה של קופסת סיגרים, או כציר רגיל ברוב פרויקטים מלאכה. הם גמישים ולא יתקעקו כשאתה או סוגר את הדלת. גודל המיני מתאים לרוב סוגי הדלת. ניתן להשתמש ברהיטים רבים, לקישוט וכו '. גודל מופחת, יכול לשמש בתיבות מעודנות או בבתי בובות. משמש כהתאמה בגיטרה של קופסת סיגרים, או כציר רגיל ברוב פרויקטים מלאכה. הם גמישים ולא יתקעקו כשאתה או סוגר את הדלת. גודל המיני מתאים לרוב סוגי הדלת. ניתן להשתמש ברהיטים רבים, לקישוט וכו '. גודל מופחת, יכול לשמש בתיבות מעודנות או בבתי בובות. משמש כהתאמה בגיטרה של קופסת סיגרים, או כציר רגיל ברוב פרויקטים של מלאכה. הם גמישים ולא יתקעקו כשאתה או סוגר את הדלת. גודל המיני מתאים לרוב סוגי הדלת. מתאים לריהוט רבים, לקישוט וכו 'גודל מופחת, ניתן להשתמש בו בתיבות מעודנות או בבתי בובות. מפרט : צבע : ברונזמאלית : סגסוגת אבץ גודל : בערך 63 * 39 מ"מ אריזה כלול התמונה תהיה שונה במקצת מהפריט האמיתי. שגיאת המדידה המותרת היא +/- 1-3 C. החבילה כוללת את המוצר העיקרי, והתמונות של מוצרים אחרים מיועדות למטרות תצוגה בלבד.

אודות המוצר

Color:
bronze
Material:
Zinc Alloy
Hinge size:
about 63 * 39mm
Package Included:
10 hinges with matching screws:
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the real item. The allowable measurement error is +/- 1-3cm.
The package includes the main product, and the pictures of other products are for display purposes only :

מבצעים דומים

דלת זכוכית נירוסטה צירים צירים, חלון ראווה של ארון תפסים מגנטיים כפולים תפסים מהדקי זכוכית, גימור ניקל מוברש עם מהדק נדנדה חינם דלת זכוכית

ILS 50.80

משתנה מושלם לארון ארון ארונות חפיסת דלתות זכוכית כלול : 1 x תפס תפיסה מגנטית, תפס מגנטי, תפס מגנטי, מלחצי דל

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.