• חדש
SEASD BONE כוס קפה סין וכוס צלוחית סט יוקרה בהיר תה אחר הצהריים הבריטי סט קינוח חנות פרח קופסת מתנה קומקום

SEASD BONE כוס קפה סין וכוס צלוחית סט יוקרה בהיר תה אחר הצהריים הבריטי סט קינוח חנות פרח קופסת מתנה קומקום

דירוגי הקונים:
ILS 2.33

כמות
בחנות.

משטח דק אך אלגנטי, חלק הופך אותו לשונה מפורצלן רגיל. זה תואם את הסטנדרט הלאומי של סין, ידידותי. תבניות שונות עבורך לבחירה, מלכותית וקלאסית. אם אתה מקיש עליו מעט, אתה יכול לקבל צליל מאוד. האם זה לא נהנה מאמנות?. חומר : סין עצם. משטח דק אך אלגנטי, חלק הופך אותו לשונה מפורצלן רגיל. זה תואם את הסטנדרט הלאומי של סין, ידידותי. תבניות שונות עבורך לבחירה, מלכותית וקלאסית. אם אתה מקיש עליו מעט, אתה יכול לקבל צליל מאוד. האם זה לא נהנה מאמנות?. חומר : סין עצם. מאפיינים : משטח דק אך אלגנטי, חלק הופך אותו שונה מפורצלן רגיל. זה תואם את הסטנדרט הלאומי של סין, ידידותי. דפוסים שונים לבחירתך, מלכותית וקלאסית. אם אתה מקיש עליו מעט, אתה יכול לקבל צליל מאוד. האם זה לא הנאה מאמנות? מפרט : חומר : טכנולוגיית עצם צ'ינאראס : תכולת אריזת אוברזציה : 1 סט X כוס קפה, טיפים חמים : * פגם קל עשוי להתקיים במוצר יחיד מכיוון שהם מוצרי מלאכת יד. אל תדאג; זה בכלל לא ישפיע על האיכות.* כדאי שתשטוף אותה ביד מכיוון שהיא די עדינה, לא לשימוש במיקרוגל* אם יתקבלו נזק, אנא אל תהסס לפנות ל- USNOTE : גודל מדידה ידנית, השגיאה הקלה ביותר, לעיון רק Coffee ספלים.

אודות המוצר

Material:
bone china
Surface technology:
overglaze
Package Content:
1 set x Coffee Cup,:
Warm tips:
* Slight flaw may exist in single product as they are handicraft products. Don't worry; it won't influence quality at all.:
* You'd better wash it by hand as it's quite delicate, NOT for microwave use:
* If received damage,please feel free to contact us:
Note:
Size manual measurement, the slightest error, for reference only
Coffee Mugs :

מבצעים דומים

מחזיק כלי מטבח של קואייוס מטבח מטבח מפלסטיק תא מטען מקלות מקלות אכילה מתישים דלי מקלות אכילה מיכל אחסון פיקטיל מקלות מקלות כלוב כלוב

ILS 3.33

רשת תחתונה מיועדת לחורים מעולים לניקוז מים, מחוררים באופן שווה, הגורמים למים להתנקז במהירות מאוחסנים בת�

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.