• חדש
דגים קופצים חזקים נחמדים סנונים 100 חבילה מנעול כפול מצליחים גודל 0- 8 שחור נחמד הצמד מסתובב טבעות פלדה אל חלד ערכת התמודדות דיג ארהב-מבחן:

דגים קופצים חזקים נחמדים סנונים 100 חבילה מנעול כפול מצליחים גודל 0- 8 שחור נחמד הצמד מסתובב טבעות פלדה אל חלד ערכת התמודדות דיג ארהב-מבחן:

דירוגי הקונים:
ILS 0.67

כמות
בחנות.

גודל קטן יעבוד נהדר לדיג בס. עיצוב נעילה כפולה. המטרה העיקרית של המסתובבת היא לאפשר לקו להתיר להתרבות במהלך אחזור הקו, ולמנוע הסתבכות בלתי רצויה. גם במים מתוקים או במים מלח. היתרון המשני של סיבוב הדייג הוא שהוא עשוי לעצור כיור הזזה, אשר תלוי בשיטת הדיג עשוי להיות ממוקם לפני או אחרי המסתובב. חלק : פעולה, מסתובבת ללא הגבלה והפחיתו את הטוויסט למינימום. חזק : עשוי מגוף נחושת עם טבעת ריתוך נירוסטה. מבחן זמין. עמיד : סגנון נעילת הצמד אופציונלי או סגנון מכור. עיצוב : נעילה מהירה עיצוב פתוח, שינוי או פתיונות תוך שניות. מגוון רחב של גדלים וכוח. גודל קטן יעבוד נהדר לדיג בס. קבלו עוד דגים ושיכו את הקו שלכם במים ארוכים יותר במקום לבזבז זמן להילחם בקווים מעוותים. נירוסטה עם גימור שחור. עמיד : סגנון נעילת הצמד אופציונלי או סגנון מכור. אידיאלי עבור Crankbaits או פיתיונות קשים אחרים.

אודות המוצר

מבצעים דומים

Bluewing 3-כיווני דיג מסתובב דיג מתמודד עם חבית מתגלגלת וחבית כפולה מסתובבים מסתובבים תלת-כיווניים 3 כיוונים לאסדות למים מתוקים ומים מלוחים

ILS 15.99

עיצוב צורת ה T הייחודי מאפשר לסיבוב להסתובב סביב השרוול במהירות גבוהה סיבוב חופשי ועצמאי הופך את פתיונות

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.