• חדש
אוסף מטבעות יוונים מובלטים אוסף מטבעות זיכרון מטבעות 13

אוסף מטבעות יוונים מובלטים אוסף מטבעות זיכרון מטבעות 13

דירוגי הקונים:
ILS 7.00

כמות
בחנות.

יקירי, המטבע הישן הזה עשוי מפליז; המטבע הישן מצופה עם 925 כסף סטרלינג. מוצר זה הוא מלאכה בעבודת יד. מוצר זה הוא מלאכה בעבודת יד. הערה : 1 : מכיוון שתהליך המדידה הוא גרידא מדידה של העבודה, אתה יכול לקבל את שגיאת המדידה של 1-3 מ"מ לפני שאתה מאשר את ההזמנה והציעה 2 : בשל ההבדל במסכי תצוגה שונים, התמונה עשויה לא לשקף את הצבע בפועל של המוצר, הבנת התקווה, תודה לך רשימת אריזות : 1 x מטבע ניקל הובו. חבילה : כל מטבע עם כמוסת מטבע נקה. חבילה : כל מטבע עם כמוסת מטבע נקה. מוצר זה הוא מלאכה בעבודת יד. מפרט : חומר : כסף מצופה מכסף : Die Casting Condition : 100% חדש לגמרי באיכות גבוהה : עגול, עגול, כפול צדדי, המטבע הישן הזה עשוי מפליז; המטבע הישן מצופה עם 925 כסף סטרלינג.חומר : זהב מצופה ברזל. המטבע שלנו הוא הגודל המדויק של דולר החירות בפועל ועשוי ממתכת כבדה אמיתית כדי להבטיח שהוא מרגיש. שימוש : קישוט למשרד ביתי, מתנות עסקיות וחג, הנצחת אוסף מלאכות טבע. זה לא מטבע הכסף העתק העתק, אבל זה שווה את האוסף הקבוע שלך.

אודות המוצר

Material:
silver plated
Process:
Die Casting
Condition:
100% Brand New High Quality
Design:
Round,Double Sides
Dear, this old Coin is made of Brass; the old Coin is plated with 925 sterling silver. This product is handmade crafts. It is not a tradable Replica silver coin, but it is worth your permanent collection.:
Note:
1
2:
Due To The Difference In Different Display Screens, The Picture May Not Reflect The Actual Color Of The Product, Hope Understanding, Thank You
Packing List:
1 x Hobo Nickel Coin :

מבצעים דומים

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.