• חדש
Yofit 360 LED אורות רשת חג המולד, 12ft x 5ft 8 מצבים קישוט אורות חג מולד חיבור עם חוט עופרת 5M למסיבות חג המולד פנימיות חיצוניות.

Yofit 360 LED אורות רשת חג המולד, 12ft x 5ft 8 מצבים קישוט אורות חג מולד חיבור עם חוט עופרת 5M למסיבות חג המולד פנימיות חיצוניות.

דירוגי הקונים:
ILS 1.33

כמות
בחנות.

עמיד למים - החוטים ונורות הלד הם אטומים למים IP44, הופכים אותם למושלמים לקישוטים חיצוניים וגם מקורה (שימו לב שהמתאם אינו אטום למים, אנא הרחק את המתאם מהמים). חלקים שונים של האורות, כמו חוט, תקע ונורות LED, עמידים ואמינים, מה שמבטיח את בטיחות האורות.אפקט נהדר - לאורות הרשת שלנו יש 360 נורות LED סופר, שיכולות לייצר אור חזק וליצור אפקט אווירת פסטיבל מספק. עמיד - אורות הרשת שלנו באיכות טובה. והחוט השקוף יכול להשתלב היטב עם עץ או שיחים, ולספק אפקט חזותי טוב יותר. נורות נטו LED עם תקע בטוח של זכר ונקבה, ניתן להרחיב עד לכל היותר 3 מערכות אור, מאפשרות לך לקשר בין מספר סטים כדי לקשט את שטח התאורה שלך באורך הנדרש. בטיחות - אורות הרשת שלנו בטוחים לשימוש. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בהם כקישוט מסיבות חיצוני, המעוטר בקניונים, מלונות ואירועים אחרים, כולל מעוטר בחצר או במדשאה שלך. עמיד למים - החוטים ונורות הלד הם אטומים למים IP44, הופכים אותם למושלמים לקישוטים חיצוניים וגם מקורה (שימו לב שהמתאם אינו אטום למים, אנא הרחק את המתאם מהמים). אתה יכול גם לקשט אותם בתוך הבית, למשל על עץ חג המולד, שיחים, ריהוט וכן הלאה. החוטים ונורות הלד הם אטומים למים IP44, הופכים אותם למושלמים לקישוטים חיצוניים וגם מקורה. בטיחות - אורות הרשת שלנו בטוחים לשימוש.

אודות המוצר

Light Color:
Multiple

מבצעים דומים

אורות מיתרים ליל כל הקדושים 10/20/30 יחידות עכביש עכבישים עם פלאש עם פלאש/מצב מיוצב סוללה מופעלת אורות דקורטיביים ניידים לקישוטים חיצוניים

ILS 8.59

ניתן לקשט אורות מיתר בכל צורה ולתלות בכל מקום שתרצה, כגון חלונות, גדרות, פרחים, עצים ומרפסות וכו ' ונוח : סט

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.