• חדש
מלקסה ליאנשיאו-קצה פוע עץ אזמל 19 ממ, נגרות אזמל גילוף כלי, עם ידית אחיזה רכה שביתה כובע עבור עשה זאת בעצמך אמנות קרפט

מלקסה ליאנשיאו-קצה פוע עץ אזמל 19 ממ, נגרות אזמל גילוף כלי, עם ידית אחיזה רכה שביתה כובע עבור עשה זאת בעצמך אמנות קרפט

דירוגי הקונים:
ILS 1.00

כמות
בחנות.

את עץ אזמל הוא עשוי מנגן פלדה,וכל טיפול בחום להב הוא מלוטש דק, זה הוא עמיד. אזמל קצה פוע הוא מאוד נחמד כל כך חד וכל כך קל מחדש חד שוב, וקל לשימוש. אוחז החלקה ידית להגדיל נוחות ושליטה.מופחת יד עייפות. כובע קצה פלדה מוקשה סובל בבטחה מכות מפטישי מתכת. מוכן לשימוש להב מחודד מוגן על ידי לשימוש חוזר cover.It הוא אחסון בטוח יותר. מוצר תיאורשם : עץ אזמל חומר : מנגן פלדהידית חומר : פלסטיקפריט אורך : 260 מ "מ מפרט : 19 מ "מ(3/4") אזמל עץ עם רך פלסטיק ידית באיכות גבוהה מנגן פלדה גוף הוא כלי מקצועי, זה מאמץ חום טיפול ושחרר מזויף, חזק, חד, מוצק ועמיד. כלי חזק המשמש לחיתוך החוצה מפרקים כמו גם חיתוך מתים. ביצועי חיתוך מצוינים מגיעים על ידי הצדדים המתחדדים בגובה ולאורך מקצה לכתף לצורך פינוי דפנות. תשומת לב : 1.השתמש תמיד במשקפי מגן ודאג.2.הרחק את כל הכלים מהישג ידם של ילדים.3.ודא שהעץ מהודק היטב.4.לא להחזיק עץ עם יד מול להב.5. גודל נמדד בעין, ייתכן שיש שגיאות.6. בשל הבדלים בניגוד ובהירות של צבעים בין מסכי מחשב שונים, הבדלי צבע קלים הם בלתי נמנעים והם לא חלק של איכות.חבילה כוללת : 1 יחידות *אזמל עץ 19 מ "מ(3/4").

אודות המוצר

19mm(3/4 '') wood chisel:
The wood chisel with soft plastic handle and high quality manganese steel body is a professional tool, it adopts heat treatment and drop forged, strong, sharp, solid and durable. :
Robust tool used for chopping out joints as well as cutting mortises. Excellent cutting performance is reached by sides tapering in height and lengthwise from tip to shoulder for sidewall clearance. :
Attention:
1.Always use protective eyewear and take care.:
2.Keep all tools out of the reach of children.:
3.Ensure timber is firmly clamped.:
4.Never hold timber with hand in front of blade.:
5. Size is measured in kind, there may be errors.:
6. Due to differences in contrast and brightness of colors between different computer screens, slight color differences are unavoidable and are not part of the quality.:
Package includes:
1 pcs *Wood Chisel 19mm(3/4 '')

מבצעים דומים

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.