• חדש
Proaim Anchor Studio Studio Studio Camera Dolly עבור חצובות, ג'יבס ומנופים כבדים עד 500 קג/1100 קילוגרם. מסלול תואם, קל משקל ואלומיניום.

Proaim Anchor Studio Studio Studio Camera Dolly עבור חצובות, ג'יבס ומנופים כבדים עד 500 קג/1100 קילוגרם. מסלול תואם, קל משקל ואלומיניום.

דירוגי הקונים:
ILS 446.00

כמות
בחנות.

בניית אלומיניום בדרגה גבוהה עם עומס של עד 500 ק"ג/1100 קילוגרם מבטיחה שנים של שימוש מושלם.עוגן דולי. גלגלי סטודיו מבטיחים עיצוב חלק מתקפל מאפשר קניית תחבורה קלה בביטחון. זה אומר שאתה יכול להזיז את החצובה שלך לאורך כל קו שניתן להעלות על הדעת כדי לתפוס צילום דולי חלק. מצלמת סטודיו אולפן חזקה ועם זאת אור מוסיפה ערך ייצור גבוה לפרויקטים שלך!. גלגלי ה- PU האיכותיים כוללים מכלולים מסתובבים. זה מספיק קל כדי שאדם אחד יוכל לטפל בו ופשוט קל מספיק לתמרן תוך כדי תנועה. העוגן דולי הוא מערכת דולי תלת-גלגלים להעברת הגדרות מצלמה גדולות מעל קרקע שטוחה או על מסילה. גלגלי סטודיו מבטיחים עיצוב חלק מתקפל מאפשר קניית תחבורה קלה בביטחון. חומר איכותי עומד בפני הרבה בלאי תוך שמירה על חוסנו. הוא בנוי מאלומיניום בדרגה גבוהה לבנייה חזקה ועם זאת קלה יותר ומכיל ג'יבס, מנופים, מגדלים, אסדות עם חצובות כבדות או קלות עד 500 ק"ג / 1100 קילוגרם. מתאים בקלות חצובות כבדות, מגדלים, הגדרת ג'יב/מנוף; הרכבה מהירה ללא כלים חוסכת את זמן הייצור שלך. במשקל רק 12 ק"ג / 26 קילוגרם, קל לשאת ולמהיר להתקנה. העוגן דולי עוסק בלהיות בדרכים. מצלמת סטודיו אולפן חזקה ועם זאת אור מוסיפה ערך ייצור גבוה לפרויקטים שלך!. בניית אלומיניום בדרגה גבוהה עם עומס של עד 500 ק"ג/1100 קילוגרם מבטיחה שנים של שימוש מושלם. מתאים בקלות חצובות כבדות, מגדלים, הגדרת ג'יב/מנוף; הרכבה מהירה ללא כלים חוסכת את זמן הייצור שלך.

אודות המוצר

מבצעים דומים

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.