• חדש
Uncanny Brands Pokémon Charmander Maker Maker - Make Bounty Charmander Waffles - מכשיר מטבח

Uncanny Brands Pokémon Charmander Maker Maker - Make Bounty Charmander Waffles - מכשיר מטבח

דירוגי הקונים:
ILS 44.99

כמות
בחנות.

מורשה רשמית : פריט זה מורשה רשמית על ידי פוקימון. Maker Maker Maker - הפוך את Charmander Waffles בבית. שפכו פנימה את הבלילה, הורידו את המכסה, ולפני שאתם יודעים זאת, יש וופלים של צ'ארמנדר, מוכנים לחמאה וסירופ. עיצוב מטבח מהנה - יצירות אמנות של Charmander על המכסה בטוח יביא כיף לכל נוף מטבח. עושה מתנה נהדרת - וופלי צ'ארמנדר הם הדרך המושלמת להביא תרבות פופ למטבח של כל גיבור. פרטים-UL (R) רשומים, עם צלחות וופל ללא מקל לנגב. מיועד למערכות 120 וולט בארצות הברית, קנדה ומקסיקו. מורשה רשמית על ידי פוקימון. Maker Maker Maker - הפוך את Charmander Waffles בבית. שפכו פנימה את הבלילה, הורידו את המכסה, ולפני שאתם יודעים זאת, יש וופלים של צ'ארמנדר, מוכנים לחמאה וסירופ. עיצוב מטבח מהנה - יצירות אמנות של Charmander על המכסה בטוח יביא כיף לכל נוף מטבח. עושה מתנה נהדרת - וופלי צ'ארמנדר הם הדרך המושלמת להביא תרבות פופ למטבח של כל גיבור. פרטים-UL (R) רשומים, עם צלחות וופל ללא מקל לנגב. מיועד למערכות 120 וולט בארצות הברית, קנדה ומקסיקו. מורשה רשמית על ידי פוקימון.

אודות המוצר

מבצעים דומים

יצרנית וופלים מסחרית של Snkourin, 4 חלקים ללא סטיק יצרנית וופל חשמלית נירוסטה 110 וולט טמפרטורה ובקרת זמן יצרנית וופל בלגית למאפייה, מסעדה,

ILS 165.99

כל גודל עובש וופל : 11.5* 11.5 ס"מ / 4.5**.5 אינץ ' גודל צלחת וופל : 25.525.5 ס"מ / 1010 אינץ ' גודל מכונת וופל : 303624.5 ס"מ / 11.814.

מידע על חדשות

ההנחות וההצעות הטובות ביותר עבור המבקרים שלנו. אתם מוזמנים לקבל את כל ההצעות החדשות לפני כולם.